| ursuuu a întrebat:

Daca mi-am spart displayul la Ipad, cam cat m-ar costa sa-l repar?

8 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

In orice caz mai mult decat ai da pe un Ipad nou!

| costin95 a răspuns:

Nu stiu cat ar costa dar cred ca mai bine ti-ai lua unul nouhappy cam asa e si cu telefoanele

| Dragan_Adrian_1997 a răspuns:

O sa coste destul de mult... aproape cat un Ipad...

| Stefan_Larisa_1975 a răspuns:

Am schimbat un display la un ipad2 si a costat 5 milioane la o firma de pe internet (www.cellgsmservice.ro) si am luat cea mai mare teapa, nici factura nu mi-au dat ( chitanta )! Cea mai proasta firma, cel mai prost service... dupa ce l-am primit prin curier (fara factura ) ...in colturi displayul se misca
ca si cum a fost lipit cu guma...( nu aveam garantie la el ca altfel nu apelam la o astfel de firma )...l-am comandat din america inainte sa apara in europa. Deci nu face-ti aceeasi greseala ca mine! www.cellgsmservice.ro ESTE CEL MAI PROST SERVICE! SCAM! CERETI FACTURA!

| Stefan_Larisa_1975 a răspuns:

5 Mil vechi si nu o sa mai fie ca nou...

| Stefan_Larisa_1975 a răspuns:

5 milioane m-a costat pe mine si nu a mai fost niciodata la fel ....deci arunca-l!

| Stefan_Larisa_1975 a răspuns:

Www.­cellgsmservice.­ro este cea mai mare pacaleala! Hotie pe fata! Am trimis un iPad2 cu display spart si mi-au luat 5 milioane fara sa-mi trimita factura sau chitanta! Nu mai vb de garantie! Hotie pe fata! www.­cellgsmservice.­ro este un service la care protectia consumatorului trebuie sa ajunga neaparat!

| Stefan_Larisa_1975 a răspuns:

Www.­cellgsmservice.­ro este o hotie ...nu aveti incredere! Nu va repara nimic si nu va da nici factura!