| RăspundeRapid2017 a întrebat:

Daca mi-as duce telefonul la garantie(am probleme cu el) si sa presupuneem...ca mi-ar da banii inapoi, ce telefon mi-as putea lua pana in 2000 de lei? Eu ma gandeam la iphone 6s, dar nu stiu daca merita

Răspuns Câştigător
| vladas2005 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu iti cumperi iph 6s deoarece e un model mai vechi de telefon.In banii astia ai putea cumpara un Huawei P20 lite sau un Samsung Galaxy A8. Asta este parerea mea, dar ramane de tine daca vrei Android sau ios. Si iphone-ul este un telefon foarte bun, dar dupa cum am spus putin cam vechi. La cele 2 care le.am spus beneficiezi pe langa faptul ca ai componente mai noi si de faptul ca ai un screen-to-body ratio mult mai mare. Sper ca te.am ajutat!

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu nu am iPhone 6s, deci cred că merită. Daca ai șansa să îți iei unul, fa-o.Sunt multi care nu au.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei P20 lite si iti raman si bani

| artemidak a răspuns:

IPhone 6s
E foarte bun!
Chiar merita!
Eu am avut!
Și încă il mai am, însă de rezerva.
Camera e foarte, foarte buna.
Însă ia-l cu memorie de 64.

| Someoneeene a răspuns:

Mai intai sa iti dea aia banii inapoi si apoi poti sa iti faci planuri. Cat despre telefonul pe care sa ti-le iei... cel care ti se potriveste tie (baterie, memorie, camera, marimea ecranului, procesorul etc)

| Andrewquq a răspuns:

IPhone urile sunt ok, însă eu pentru un raport preț/calitate mai bun nu cumpăr de obicei de la firme de top (Samsung, Apple). Mi-au atras atenția cei de la Nokia, Huawei și iHunt (firma românească foarte buna). Momentan folosesc un Nokia 5 de care sunt foarte mulțumit.