| Theseus a întrebat:

Dacă mi s-a îndoit telefonul in buzunar( nu mult dar se vede dacă știi unde sa te uiți) se încadrează la garanție?
Este luat în octombrie la abonament.

Răspuns Câştigător
| Evharisto1 a răspuns:

Nu,pentru ca daca ai factura(garanție)spune acolo daca citești ca orice defecțiune provocată de neatenția ta, ex:zgârieturi, fisuri sau îndoituri nu sunt luate in considerare.Depinde si la ce companie ai abonament sau ce telefon ai! Poate ai Noroc si iti aproba

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Orice defectiune fizica de tipul indorire, crapat, sprgere, duce la anularea garantiei.

| Bandit288 a răspuns:

Ia-ti alt telefon.