| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi se viruseaza tableta cu OS: Android ce fac dupa aia?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Descarci si scanezi AVG Antivirus Free si scanezi tableta cu el. E versiune gratuita, nu are limita, nu te obliga sa-l cumperi dupa "n" zile si primesti zilnic update la baza de date despre virusi si malware-uri cunoscuti.
Este unul din cei mai puternici antivirusi cu protectie permanenta, la care si versiunea gratuita este foarte eficace.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Revii la setarile din fabrica

| gelu1970 a răspuns:

O devirusezi sau stai cu ea asa cum e.

| Vvistula a răspuns:

O inchizi, apoi ti apasat pe Volum+ + butonul Home + butonul de pornire, acolo ii dai reset data factory, cobori pana la yes, astepti apoi o reaprinzi si totul e ok. Ti se va sterge totul de pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarci bitdefender security&antivirus si rezolvi problema. Antivirus 15 zile gratis. Apoi alegi cum sa platesti : lunar/anual. Cam 3, 50 luna sau abonament 30 lei tot anul. Bine, exista si antivirus gratis ( DU antivirus, 360 security, CM Security ) dar nu isi face treaba cum face un antivirus pe care dai bani.

Vezi ca exista si Bitdefender Free. Pe aceasta nu platesti licenta, este gratuita, dar ai acces numai la scanare. Daca vrei mai multe functii ( anti-furt, protectie web ) trebuie sa cumperi licenta.