| anonim_4396 a întrebat:

Dacă nu dețin PC sau laptop și vreau să îmi cumpăr o cameră sport, voi putea accesa fișierul/fișierele direct de pe telefon folosind un cititor de card și un cablu OTG compatibil? Menționez că telefonul pe care îl folosesc are această funcție " OTG". Dacă răspunsul este da, atunci există aspecte la care ar trebui să mă uit atunci când aleg cititorul de card pentru a fi compatibile între ele (cititor - cablu - telefon)?
Întrebare doar pentru cei care știți cu "ce se mănâncă". Nu răspundeți aiurea.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Flavyy124 a răspuns:

Normal, din camera transferi fisierele ori cablu ori bluetoth, si in telefon le poti prelucra mai departe cu aplicatii de editat

1 răspuns: