| coMpLeT a întrebat:

Daca nu incarc nicun video pe YouTube atunci mi se va sterge contul?

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

NU! Nu are nici o legatura! FUNDA?

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu, foarte multa lume are cont pe Youtube doar ca sa posteze comentarii, sa faca playlisturi cu video-urile preferate, sa isi vada istoricul video-urilor, sa le aprecieze sau nu, sa se aboneze la un canal etc.

Daca Youtube ar sterge conturile fara video ce ar insemna? Sa fie mai multi care incarca video-uri decat cei ce le urmaresc?

| Kaveri a răspuns:

Doar daca ai cont.

| coMpLeT explică (pentru Kaveri):

Reciteste ce am scris. Nu e clar ca am cont?

| BiancaBăă a răspuns:

Nu! Stai linistit, daca incarci sau nu, nu-i nicio problema, contul ramane acolo :*!

| Tutuc_Marine_1990 a răspuns:

Nu