| Florin458 a întrebat:

Daca o persoana are 2 conturi de Facebook,dar sta doar pe unul deoarece la celalalt si-a uitat parola,insa are contul vechi la prieteni pe cel nou pe care il foloseste, ii apar comentariile postate la pozele de pe contul vechi? Ma refer daca ii apar pe wallul contului pe care il foloseste?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Dar daca tu nu stii parola nu ai cum sa le vezi.

| Florin458 explică (pentru darrio2007):

Nu e vorba de mine.Am vazut la cineva comentarii recente la o poza, iar respectivul nu mai foloseste acel cont de ceva timp, insa la prieteni are contul actual, insa ma mir cum de nu reactioneaza la commurile de pe contul vechi, desi are acel cont la prieteni. laughing