| maryans1010 a întrebat:

Daca o sa cumpar de la cei de la Vodafone telefonul Vodafone Smart Mini la liber, o sa pot pune alta cartela in afara de Vodafone?

8 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Daca il duci la decodat, da!

Răspuns utilizator avertizat
| Medema a răspuns (pentru Marian_Marius_1973):

Doresc sa mi te adresezi frumos! Am omis faptul ca el cumpara telefonul la liber! Dar asta nu inseamna sa ma jignesti!laughing

| Medema a răspuns:

Eu aleg harul, si daca vrei.du-te tu cu carul!

| Medema a răspuns:

Doamne ajuta! Sincer, acum nu stiu daca esti sarcastic sau nu,...dar multumesc!

| HardCore7750 a răspuns:

Doar daca e decodat

| floryn1993 a răspuns:

Merge si cartela din alta retea, in telefonul Vodafone smart doar sa il iei fara abonament, tel

| evelinadiana a răspuns:

Daca l-ai lua la liber ar trebui sa mearga happy