| SaseUnuNoua a întrebat:

Daca o sa cumpar un laptop si vreau sa-l folosesc pentru gaming, in cativa ani va incepe sa-si dea restart? Cam cat ma va tine acest laptop daca da. Vreau sa raspunda cei ce au experienta in laptop-uri. Tin sa mentionez ca n-o sa-l folosesc la jocuri foarte costisitoare, gen GTA V si o sa-i cumpar si un cooler extern.http://www.cel.ro/......-fullhd-l/

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Laptop-ul este foarte ok. Este mai bine daca cumperi un coolerpad.

Un laptop poate sa te tina si 10 ani fara probleme. Depinde cum ai grija de el.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai repede decat te-ai astepta!
Asta e laptop de jocuri, nu prostiile de le luati voi!
Asa arata: http://i.imgur.com/Qh47vTp.jpg

| profil6568923 a răspuns:

Nu cumpara de pe cel.ro.
Sunt niste tepari.

http://www. price.ro/cel.ro-reviews

Sute de oameni se plang ca au luat teapa.
Am patit-o si eu.Am comandat ceva si mi-a venit un produs defect.
Am sunat si mi s-a spus sa completez o cerere de retur pe site la ei.
Am facut-o si trebuia sa primesc raspuns in maxim 48 ore (regula lor, asa scria acolo).Nu am primit nici un raspuns si am sunat din nou.Mi s-a spus ca voi fi contactat in cursul acelei zile. Apoi am mai scris acolo de doua ori.Nici un semn de viata.
Au preturi mai mici dar daca ai o problema ai pus-o.
Eu am mai cumparat de la ei o placa video GTX 970 de 17 milioane, daca mi se strica...
La altex laptop-ul ales de tine este 47 milioane, la eMAG 48, probabil cel mai bun pret il au teparii de pe cel.ro.
Laptop-urile nu prea sunt pentru jocuri.

| Zack_Dudu_1989 a răspuns (pentru profil6568923):

Confirm! Si eu am patit-o grav. Am achizitionat de la cel.ro un Htc one E9 dual sim (acelasi lucru cu dc-shop.ro) pe firma. Am vrut sa il returnez inapoi dupa 6 zile (personal m-am dus) si nu accepta returul.

RECOMAND sa nu cumparati de la ei produse deoarece stiu doar sa ia banii pe un produs. DOMNILOR, daca nu probezi modelul de telefon, mixer, blender, masina de spalat, etc. cum sa stii daca este bun sau nu?! Telefonul pe care vreau sa il dau retur este decat DESIGILAT fara vreo urma de utilizare! Nu cumparati produse de la ei decat daca sunteti siguri ca este ok modelul respectiv. Pe mine m-ati pierdut de client.
Cu stima,
Ciuhureanu Vlad Stefan