| existenta a întrebat:

Daca o tableta nu are 3G nu merge internetul de pe stick ?

Răspuns Câştigător
| Denyl a răspuns:

O tableta cu 3g are acel modem incorporat si nu ai nevoie decat de o cartela pentru a te conecta la internet.O tableta poate functiona cu un modem portabil doar daca aceasta are un port usb si putine tablete au.Eu am un Samsung Galaxy Tab cu 3G si nu am USB deoarece nu am nevoie

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tableta are wifi integrat si trage internet prin wireless ce mai trebuie stick usb.

| elvira80 a răspuns:

Ca sa raspund exact la intrebarea ta: Da! merge internetul chiar daca nu are 3G. Diferenta o face viteza de transfer, respectiv cu valori maxime 210 - 215 kbps.

| olix20 a răspuns:

Merge daca are port usb

| Ghe_Bobi_1994 a răspuns:

Am si eu o intrebare dar vreau raspuns exact. am o tableta serioux si nu am 3 g pot baga stick de net de la rds?