| painkilleeer a întrebat:

Daca parola mea de la facebook o mai stie cineva si vreau sa mi-o schimb si dau sa ma deconectez de pe alte dispozitive, acelui om o sa-i apara ca am schimbat parola?

Răspuns Câştigător
| Rapidistu47 a răspuns:

Nu. El pur si simplu va fi scos automat de pe facebook.

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Nu. Dar atunci ca va vrea sa intre cu parola veche nu ii va merge. Si abia atunci isi va da seama ca ai schimbat parola.

| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

Da o sai apara numai ca sa introduca parola cea noua.Dar el desigur nu o va sti si isi va da seama parola a fost schimbata. Fundita?

| Ternos a răspuns (pentru Munteanu_Marius_1999):

Ce fundiţă? Ai dat un răspuns jalnic la nimeareală.