| alleluiaah a întrebat:

Daca pe facebook o persoana imi sugereaza sa bag pe cineva la prieteni, iar eu NU am dat inca "Adauga ca prieten", cum pot sa vad daca acea persoana a dat?
Funda!

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vei primi cerere de prietenie

| SarosBogdan a răspuns:

Intri pe pag. persoanei respective, iar daca te lasa sa vezi totul despre ea si sa ai vezi pozele in totalitate, e clar ca te are ca prieten. Vezi pe pagina lui/ei daca le DESPRE iti apare toate inf. despre ea.

| panciu2000 a răspuns:

Cine te cere in prietenie v-a aparea la '' Friend requests ''.

| alleluiaah explică (pentru panciu2000):

Prin "mi-a sugerat" nu ma refeream ca mi-a zis mie pe chat. A dat la mine apoi la suggest friends/sugereaza prieteni si apoi a bagat numele persoanei respective. Cum vad daca acea persoana a acceptat, daca eu nu am facut-o inca?