| KoJo07 a întrebat:

Daca pe Messenger (Facebook) sterg o conversatie, se sterge doar pentru mine sau si pentru persoana cu care am conversat?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Momentan se sterge doar pentru tine; din "fericire" pentru tine, este o optiune care e in teste, sa poti sterge si de la destinatar, dar mai dureaza pana se implementeaza asa ceva.

| Wr3nch a răspuns:

Doar pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar si daca iti stergi contul cu totul persoana cu care ai conversat tot va avea acces la mesaje. Daca tu expediezi un SMS unui prieten si apoi stergi mesajul din telefonul tau, inseamna ca si prietenului tau i se va sterge mesajul? Logic ca nu.

| brokxy a răspuns:

Doar pentru tine

| Florin0012 a răspuns:

Salut, se șterge doar de la tine, singura modalitate să se șteargă și la ea e sa intru pu persoanl să o ștergi pentru că altfel nu ai cum. Mesajele șterse se tine se șterg numai și numai la tine. (mesaleje șterse le găsești în "Mesaje Arhivate")

| Bula a răspuns (pentru Florin0012):

Mesajele ARHIVATE nu sunt sterse, doar puse deoparte, in arhiva ta personala.
Mesajele STERSE se sterg pentru tine, dar partenerul le va vedea in continuare.

| UnNeauzit a răspuns:

Doar pentru tine.