| Zebastian a întrebat:

Daca pe un HDD am win xp cu pass, daca il bag intr-un rack ce trebuie sa sterg de pe el ca sa nu mai ceara pass, stiu ca era ceva din system32. Multumesc anticipat. Va rog nu dati raspunsuri idioate.

1 răspuns:
| DjYeti a răspuns:

In locul tau as sterge parola din windows, fara sa ma complic cu System32, e periculos sa lucrezi in MS-DOS doar pentru o amarata de parola. Si daca tu bagi HDD-u in rack o sa iti dea ca hdd bootabil celalalt hdd, din PC in care bagi rack-ul. Deci tie iti e tot una cum faci ca nu poti boota windowsu de pe un hdd din rack