| dannys a întrebat:

Daca plec din oras si ma loghez la Facebook pe modul incognito se vede de unde m-am logat? Sau exista un mod sa nu se mai vada pe Facebook la setari din ce loc m-am conectat si pe ce sistem.

6 răspunsuri:
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Daca dai disable la GPS nu vede nimeni unde esti

| dannys explică (pentru MasterOfDark2017):

Si cum fac asta?

| MasterOfDark2017 a răspuns (pentru dannys):

Go to your Settings.
Select "Location"
Flip the switch to the "Off" position.
If you just want to save battery, just change the Location Mode to "Battery Saving"
Go to Google Location reporting.
Disable Location Reporting and Location History.

| Stellian a răspuns:

Te monitorizează bărbată-tu și nu vrei să știe că ești cu altul și unde ești?

| Alexand3ru1 a răspuns:

Dai disable la GPS.

| dannys explică (pentru Stellian):

Nu am barbat si eu vreau sa intru pe o adresa de Facebook si persoana sa nu vada de unde ma conectez ca ea nu este cu siguranta in orasul ala.