| lucyana_2419 a întrebat:

Daca postez pe facebook wall la alta persoana un mesaj cum il sterg sa nu apara pe pagina mea. Nu doresc ca mesajul sa fie citit de prietenii mei de pe facebook. Mersi

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Il stergi de tot si nu mai apare. Daca vrei sa trimiti doar unei singure persoane un mesaj atunci foloseste butonul Mesaj din dreapta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Imediat după ce ai postat respectivul mesaj pe peretele acelei persoane, intri la tine pe profil şi ştergi postarea ( ştirea ) respectivă!

Astfel, NU se va vedea că ai făcut respectiva postare...