| denisTiky a întrebat:

Daca pun in Microsoft OneDrive ceva poze sau muzica, acestea pot fi vazute/ascultate si de alte persoane? (de pe dispozitive diferite, bineinteles)

Răspuns Câştigător
| realistul01 a răspuns:

Atata timp cat nu faci fisierele publice, ele nu sunt vizibile altor persoane

3 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Pentru asta, mai sigur există Google Drive. Acesta are posibilitatea să distribuie link-ul pentru ca ceilalți să-l poată accesa. Folosește-l de aici cu contul personal de google : https://accounts.google.com/......identifier

| denisTiky explică (pentru GPA):

Da, stiu si de google drive, si la one drive tot asa este sa trimiti link catre cineva sa iti vada poza/pozele dar intrebarea mea era daca poate cineva sa vada pozele fara sa vreau eu, adica nu ma refer ineaparat la hacking sau chestii de genul, ci ma refer daca de exemplu intra cineva pe one drive si ma poate cauta sa vada daca am postat ceva, ei, la asta ma refeream eu. Ma intrebam daca nu cumva e ca si un fel de Facebook...

| GPA a răspuns (pentru denisTiky):

Nu poate să facă asta atât timp cât tu nu permiți și nu le trimiți link-ul. Nu-ți pot modifica datele, ele sunt doar în citire. Așa funcționează Google Drive.