| anonim_4396 a întrebat:

Dacă punem nişte imagini pe un stick şi ne ducem la un magazin unde au şi xerox se pot scoate imaginile alea de pe stick la xerox?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Depinde de magazin scumpo.
daca e un chiosc oarecare probabil ca nu. daca e un magazin care se ocupa cu atestate, referate, poze si mai stiu eu ce, atunci da.
mergi la Kodak sau ceva magazin foto daca nu gasesti in alta parte

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pot fi scoase și color.
Pa, pa.

| Andrei233 a răspuns:

Sigur ca da happy

| MaxiValau a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| AndyAndrea a răspuns:

Nu se pot scoate doar daca nu au un calculator...dar te poti duce la pim!

| NuDauNume07 a răspuns:

Desigur Ana iti spuna din experienta am fost la mai multe magazine cu xerox sau imprimanta si miau scos.

| mihaimike15 a răspuns:

Da 100 %