| KoJo07 a întrebat:

Daca raportez o postare pe Facebook, imi apare in jurnalul de activitati ca am raportat postarea respectiva?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, clar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnuuuuuuuuuuuuuu NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 2 minute | Andreeauta întreabă:
Buna TPU. Revin din pacate cu alta problema. Eu la PC am 2 "chestii de ale in care bagi CD- ul" scuze dar nu stiu cum se cheama big grin, si de o vreme nu vrea nici unul sa se deschida. Inainte sa merg la un? (mai mult)

Răspunde primul
Raportează

acum 16 minute | KoJo07 întreabă:
Daca raportez o postare pe Facebook, imi apare in jurnalul de activitati ca am raportat postarea respectiva?

Răspunde
Raportează

acum 28 minute | magma8 întreabă: