| Cucu_Marian_2000 a întrebat:

Daca s-au ars condensatoarele la calculator, nu la sursa, trebuie sa schimb piesa sau pot lua altele?
Fundă si tot ce trebuie.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde cum ai noroc. Uneori merge sa le schimbi, uneori s-au mai busit si alte parti din placa de baza astfel incit schimbarea va fi inutila.
Simpatik>> Gasesti condensatoare si pe placile video si de sunet.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Banuind ca la placa de baza te referi, cu siguranta se pot inlocui daca sunt facute de cineva care se pricepe adica de un electronist.