| Alphahkbg a întrebat:

Daca scap o tastatura si nu mai functioneaza unele taste, cum le pot repara?
PS: doar nu face contact cand le apas. Si cam cat ar costa sa le repare per tasta?

3 răspunsuri:
| vlad1000 a răspuns:

Daca mai detii garantie o poti trimite acolo.Nu am auzit ca iti poti repara tastatura. Daca nu mai detii garantie si nu te mai poti folosi de aceea iti recomand una noua big grin

| octav005 a răspuns:

Daca te pricepi sa le desfaci. ai putea cumpara niste alcool izopropilic cu o bucata de vata medicinala poti unge acele contacte de la butoane.

| MxR a răspuns:

Cumpara una noua.