| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Daca schimb bateria la telefon aceasta va tine cum tinea la inceput, sau tot cum tine acum? Intreb pentru ca nu prea mai tine bateria cum tinea inainte pentru ca mi am incarcat telefonul cu un alt incarcator fara sa mi dau seama. Am un a5 2017.

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Depinde care e problema ce cauzeaza descarcarea asta rapida. Poate sa nu fie bateria. Poate anumite componente din telefon nu mai functioneaza cum trebuie asa ca o schimbi degeaba.

| Crackman a răspuns:

Daca ai probleme de la soft, o sa se mai limiteze problema.
Daca era strict bateria, o sa mearga ca la inceput.

| ReZiSTorr a răspuns:

Si eu am a5 2017 si il am de cand a aparut... o sa-l schimb..nu merita schimbata bateria ca e un telefon destul de vechi.

| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Cel mai probabil, va tine ca la inceput, din moment ce deseori problema vine de la baterie. Insa, telefonul nu este de actualitate si nu stiu cat ai mai putea sa il dregi asa.

Succes!

| AndreiaDinu a răspuns:

Dacă este una noua, va tine ca la început