| rblood a întrebat:

Daca stiu ip-ul unui calculator, ce program ar putea sa ma ajute sa aflu cat mai multe lucruri facute de pe acel PC?

Răspuns Câştigător
| cata008 a răspuns:

Eventual daca sti ip, poti afla date precum providerul de net, orasul... ca sa intri la el in calculator e mai greu si interzis, programe de hack etc, informatii despre asa ceva nu cred ca o sa gasesti aicihappy

4 răspunsuri:
| b0gg a răspuns:

Daca ai access la respectivul ip ma refer fizic. Poti pune un keylogger. Pe el. Daca nu nu iti recomand sa accesezi din exterior acel ip. Parerea mea. Renunta la gandurile negre. happy

| karakushiu a răspuns:

Vorba lui kronstadt o sa aflii mai multe detalii despre carcera:orasu, cati o murit injunghiati, cat ai voie afara pe zii.Si o sa te intoricii acasa peste 6 7 ani cu indulgenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poate ajuta un program de reabilitare, deoarece pedeapsa pentru hacking este intre 3 si 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, eu una nu am niciun gand negru, eu vreau doar sa aflu daca poate cineva sa afle date despre mine cu ajutorul ip-ului, sau ma rog, daca imi poate afla ip-ul de la alt pc. poate?