| den14den a întrebat:

Daca suni pe cineva din Romania in alta tara folosind o cartela telefonica (cartela valorica, pe care o pui la telefon public), plateste si persoana respectiva sau se consuma doar creditul cartelei?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Daca suni pe un numar local din tara aia, platesti doar tu. Daca suni pe un numar de Romania care se afla in strainatate cu roaming activat, plateste si el.
Succeswinking

2 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal. platesti numai tu.pa

| ddeeapisicuta a răspuns:

Buna se consuma doar creditul cartelei poti sta linstit doar tie iti va lua baniihappy