| Ramon_Danila_1976 a întrebat:

Daca sunt blocat de o persoana cum fac sa ma deblochez

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde anume? Aici? Pe TPU? Daca te-a pus pe lista de ignore tu nu poti face decat sa astepti sa te deblocheze. Daca o va face.

| Esperança a răspuns:

Îţi poţi face alt cont şi să vorbeşti cu persoana respectivă! Altceva nu ai ce, pentru că din moment ce te-a blocat, nu-ţi mai apare nici măcar contul lui/ei dacă îl cauţi!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai unde esti blocata? pe TPU? adica o cunostinta de a ta te-a trecut la ignor? ca nu inteleg.
te deblocheaza doar persoana care te-a blocat.
O seara bunahappy

| Ramon_Danila_1976 explică (pentru caramela):

Dama blocat pe facebook.

| caramela a răspuns (pentru Ramon_Danila_1976):

Nu poti face nimic, doar acea persoana..atat

| darrio2007 a răspuns (pentru Ramon_Danila_1976):

Si pe Facebook este acelasi lucru.Nu poti face nimic.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti face nimic, doar sa astepti ca acea persoana sa te deblocheze.
O seara buna.

| Chamberlin a răspuns:

Nu poti sa fi deblocata decat de acea persoana doar ca nu o mai poti contacta cu acest cont pe care il folosesti.