| Sutza a întrebat:

Daca te blocheaza cineva pe Facebook cum fac sa nu mai fiu blocat?

Răspuns Câştigător
| claudiamis a răspuns:

Te poate debloca doar persoana care te-a blocat

25 răspunsuri:
| SkittxD a răspuns:

Dai refresh la pagina thinking
Facebook`ul nu se blocheaza aiurea, clar ai pc`ul virusat. happy

| xCascavaalProblemex a răspuns:

Heiii Sutza!
Imi pare rau pentru tine dar nu poti sa te deblochezi singura, poate doar persoana care te-a blocat sad
Asa mi se intampla si mie happy

Funditsssa :* happy?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru SkittxD):

Ai citit macar intrebarea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci, de aia exista optiune de blocat, ca daca ai putea tu sa te deblochezi nu ar mai avea niciun sens

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu ai cum...
nu ii mai poti vedea profilul lui N decat daca iti faci alt facebook

| cretzolina93 a răspuns:

Esti blocat doar de persoana respectiva! iar in cazut acesta nu poti so mai gasesti...Pentru a vedea dacă ai fost sau nu blocat/ă, caută persoana respectivă în bara de căutare când ești logat/ă. Dacă găsești persoana respectivă, relaxează-te, nu ai fost blocat/ă. Când cineva folosește opțiunea block, nu ai posibilitatea să o găsești pe Facebook. Ar mai fi un motiv pentru care nu poți să dai de el/ea: și-a schimbat setările de condidențialitate...

| SkittxD a răspuns (pentru suntserios):

Scuze, am citit aiurea rolling on the floor) am inteles ca i s.a blocat pagina de fb rolling on the floor) si nu, nu il poate debloca decat cel care l-a blocat happy stiam sa raspund dar nu am fost atenta. doamne laughing) nu pot sa cred ce am raspuns blushing x_X

| Bud_Cristiana_1991 a răspuns:

Nu poti

| Alin26XD a răspuns:

Decat persoana care te-a blocat poate sa dea unblok

| Persoana0piblica0 a răspuns:

De fapt poti dar asta trebuia sa faci inainte sa te blocheze, poti adauga profilul anumitor persoane la o lista si nu te mai pot bloca, dar asta discuta cu un expet it sa nu ii zic hacker dar daca dicuti cu el aftatii parola la Facebook si deblocheaza-te singura.

| Capraru_Lucian_1993 a răspuns:

Ma bloat si vreau sa ma deblocheze singura

| Balan_Daniel_1987 a răspuns:

Nicoleta nyco nyco

| Balan_Daniel_1987 a răspuns (pentru claudiamis):

Multumesc mult

| Stanca_Gelu_1957 a răspuns:

Am fost blocat de prietena mea(intimâ).Cum fac sâ mâ deblochez?

| Iulian_Iulian_1992_0jHP a răspuns:

Cum sa ma deblochez daca cineva ma blocat pe Facebook

| Marian_Ionut_1997_2Rvv a răspuns:

Vreau sa vorbesc cu ea

| Lenuta_Ancuta_1978 a răspuns:

Pepe bogatoiu

| Baciu_Cristi_1977 a răspuns:

O persoana ma tot blocheaza si deblocheaza cand vrea!

| Fotbalistu_Claudiu_1990 a răspuns:

Raspuns

| Fotbalistu_Claudiu_1990 a răspuns:

Cum fac sa nu mai fiu blocat pe messages

| Panaitov_Tudor_1963 a răspuns:

Cum ma deblochez daca o persoana m-a blocat

| Luminita_Lumi_1974 a răspuns:

Cum ma deblochez daca un prieten m-a blocat

| Lazar_Cristian_1967 a răspuns:

Cum fac sa nu mai fiu blocat pe Facebook.
de Lavinia Mihailescu

| Neagu_Nicolaie_1966 a răspuns:

Mă blocat cineva pe Facebook cum pot să mă deblochez