| Fetitsa123 a întrebat:

Daca telefonul e in garantie si trebuie sa ii schimb softul ma va costa bani?

8 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Depinde din ce motiv trebuie sa il schimbi, probabil ca nu o sa iti ceara bani.

| HeliosMetal a răspuns:

Nu,garantia se duce numai daca incerci sa umbli in el, sa-l desfaci.

| Anna1999 a răspuns:

Nu,nu te costa bani

| DenisaMetal a răspuns:

Nu.

| BrokenAngel a răspuns:

Nu. Sigur ca nu happy

| Sorin24 a răspuns:

Nu o sa-ti cera bani.big grin

| braga a răspuns:

Da te va costa 1000 de euro...

| NumeStupid a răspuns:

Atata timp cat telefonul sa busit, are erori sau chestii de genul si telefonul este inca in garantie, til vor repera gratis.
Ideea este ca telefonul ti vol repera sau eventual schimba doar daca problema este de la el si nu ai intervenit tu cu ceva pentru a i se strica softul.