| Cristian2003 a întrebat:

Daca ti-ai rootat telefonul sau tableta ce fel de aplicatii care necesita root o sa functoneze si vreau sa aflu daca ti-ai rootat telefonul sa tableta o sa poti folosi game killer si game hacker.Dau funda

4 răspunsuri:
| Bruhu a răspuns:

O sa poti.

| Cristian2003 explică (pentru Bruhu):

As vrea sa-mi raspunzi la toata intrebarea si sa-mi raspunzi mai inteligent

| Bruhu a răspuns (pentru Cristian2003):

Pai o sa poti face tot ce ai enumerat acolo, iar raspunsul nu am vrut sa fie mai inteligent decat intrebarea pe care ai pus-o, nu am vrut sa te pun intr-o lumina proasta happy

| Cristian2003 explică (pentru Bruhu):

Eu cred ca tu ai spus asta pentru ca nu poti sa-mi raspunzi la intrebare