| KlaudiuRad a întrebat:

Daca tin volumul la boxa bluetooth la maxim si dau volumul din telefon mai jos o sa consume mai multa baterie boxa decat daca schimb volumul din boxa si las telefonul la maxim? De unde ar trebui sa schimb volumul, din boxa sau telefon?

2 răspunsuri:
| TheCrusader a răspuns:

Da de unde si pana unde consuma telefonul mai multa energie daca are volumul mai tare in timp ce TRANSMITE DATE prin bluetooth?

| KlaudiuRad explică (pentru TheCrusader):

Nu bateria telefonului. Bateria boxei daca nu se descarcă mai repede. Că vreau să dau boxa la maxim și să schimb volumul din telefon. Dar atunci boxa o sa fie tot timpul fața la maxim chiar daca sunetul se aude încet.