| JetBlueJet a întrebat:

Daca trag de un buton al tastaturii (iese categoric laughing ) apoi pot sa il mai pun la loc fara sa se fi stricat nimic?

4 răspunsuri:
| Paulvasile10 a răspuns:

In anumite conditii, da...depinde de tastatura

| Kampion a răspuns:

La cati nervi mi-a facut copiii de 8 ani pe skywars si la cat am tras de butonul "s", da, nu ai stricat nimic

| Gabiiiiiii a răspuns:

Da, il poti pune la loc. Eu asa mi-am curatat o tastatura mai veche, tasta cu tasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da, practic depinde de rezistența tastaturii tale. Sunt butoane de schimb în comerț, deci nu-ţi face griji.