| Alexandru390 a întrebat:

Dacă Trump pierde alegerile... Huawei poate colabora din nou cu Google? Deoarece din cauza lui Trump Huawei nu mai are servicii google...

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

(s)trump a pierdut!
Aia cu Huawei, mai așteaptă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja le-a pierdut. Esti in urma.

| TheGentleman a răspuns:

Nu are legătură Trump sau Biden. Între Huawei și Google este concurență. Și nu Președintele decide, ci Congresul

| Balalau95 a răspuns:

Nu prea mai conteaza, deja Huawei au pierdut chestia asta si s-au adaptat cu propriul lor OS si in continuare vad ca vand telefoane pe peste tot in lume

iar mr Trumpy a pierdut alegerile:
https://www.google.com/search?q=america+vote
290/270 voturi necesare sa invinga, vs Trumpy 214
acum vom avea un presedinte american senil

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Nu prea cred. Biden nu a anuntat nimic cu privire la Huaweii si serviciile Google