| AlexaSiAtat3 a întrebat:

Daca un prieten este restrictionat(nu poate sa imi vada postarile) ce pot face ca acesta sa mi le vada din nou pe Facebook? Funda daca va functiona

2 răspunsuri:
| iNNtenSe a răspuns:

Chiar nu-i greu :* Prima data ai in dreapta ta sus numele tau, si la cateva butoane distanta o rotita.Da clik pe ea, apoi''Setari de confidentialitate'' Acolo iti arata''Cine imi poate vedea postarile viitoare(sau cele din trecut)?''Iar tie s-ar putea sa-ti apara nimeni, sau prieteni ori toata lumea.Dar tu da clik pe editeaza.Si selecteaza''Prieteni'' ori ''Public'' Sper ca te-am ajutat :p

| AlexaSiAtat3 explică (pentru iNNtenSe):

Deja am asa, si tot nu imi poate vedea pozele, postarile etc.