| sckymosul17 a întrebat:

Daca verific codul IMEI pe un Samsung galaxy s2 si imi apare inseamna ca etste original? Vreau sa il cumpar de la cineva si nu stiu cum sa verific daca este fake sau original?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Imeiul este seria tl asta nu anseamna k este original sunt coduri pnt fiecare marca de tl cun este la Nokia steluta diez 4 de zero diez cauta pe net codul

| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Cea mai simpla modalitate de a verifica daca e original este sa te uiti daca are logo-ul Samsung deasupra ecranului si pe capacul bateriei.

| Bari_Beiadin_1965 a răspuns:

Cum aflu sa verific daca Samsung galaxy s2 este original? va multumesc.