| Andree40000 a întrebat:

Dacă vreau sa cumpăr spațiu in ICloud, sa zicem 200 gb, voi primi lunar câte 200gb? Și dacă vreau sa întrerup abonamentul îmi vor rămâne cei 200 gb sau vor lua cei 200 de gb?

6 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Eu am cloud gratis de la mail.ru de 100 gb

| Digikey a răspuns:

Ai aici un raspuns perfect.
https://www.tpu.ro/......a-vrei-sa/

| CIaudiu a răspuns:

Wtf nu. Platesti ca sa ai acces la acei 200gb. Astia de la Apple se asigura ca te vor suge de bani pe cat de mult posibil.

| Andree40000 explică (pentru CIaudiu):

Știu, și deja urăsc… aveam 64 gb și intr-o luna de când am telefonul mai am doar 10 liberi… wtf… nu am nimic in telefon in afara de rețele sociale care nu ocupa mare chestie… și poze… am 1000 și cv și îmi ocupa o gramadaaa (pentru poze am luat și telefonul)

| CIaudiu a răspuns (pentru Andree40000):

Sfatul meu este sa iti cumperi un ssd portabil.
La 200 de lei iti poti lua un ssd de 250gb si nu mai ai nicio grija.
https://www.emag.ro/......DS49GWBBM/

| alex241 a răspuns:

Da, o dată ce ai accesat acei 200 gb, în fiecare lună îți vor lua banii de pe card, iar tu vei primi gb. În caz de te răzgândești, poți anula abonamentul oricând, iar cei 200 de gb vor fi anulați complet, până când alegi să îi ai înapoi.