| soulofdeity a întrebat:

Daca vreau sa imi bag netu' de pe modem cosmote/vodafone orange nu stiu daca exista... Da intrebarea mea este daca imi trebuie semnal?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Iti trebuie semnal la telefon, indiferent de reteaua in care esti ai nevoi de semnal la telefon.Cu cat este mai full semnalul cu atat este mai rapid net-ul(exista totusi o limita la net si limita la trafic/download 2Gb, 4Gb, 8Gb ).

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Ghici. Normal ca iti trebuie, doar nu se realizeaza conexiunea prin telepatie.