| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau sa m-a apuc de Vlogging si vreau sa am video-uri in 1080p full HD ce camera îmi recomandati? Sa dați variante mai ieftine si mai scumpe! Si încă ceva. Nu înțeleg cum scot un video de pe camera si il bag in calculator? Stiu ca e rușinat, dar... Am nevoie si de microfon sau are camera are?

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Mai bine citeste aici si dupa aceea alegi ce ai nevoie:
http://playtech.ro/2014/sfaturi-pentru-alegerea-unei-camere-video/
Camerele video inregistreaza pe card de memorie. deci poti face transferul prin cablu sau cardul introdus in cititorul de carduri.

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Microfon are camera.