| GigiDurul a întrebat:

Daca vreau sa vorbesc cu familia mea aflata in Romania, iar eu sunt in strainatate, ce fel de minute consum?

Răspuns Câştigător
| Vallentin05 a răspuns:

Consumi minute internationale. Poti sa vorbesti cu familia ta online prin diverse programe cum ar fi: skype, messenger, whatsapp folosind doar internetul. E mai ieftin sa folosesti internetul, parerea mea.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste messagerul de la Facebook sau skype, ca-i gratis!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde in strainatate. Daca e vb de UE consumi ce consumi si in tara pentru ca nu mai exista roaming.

| sierra1 a răspuns:

Depinde de unde suni, ce serviciu te telefonie folosești și ce plan de beneficii ai

| IonutCiobanescu a răspuns:

Nationale