| Cosmin3926 a întrebat:

Daca vreau un telefon cu display bun, software bun și cameră bună pentru social media dar nu am un buget foarte mare, un iPhone XS la mana a doua de pe flip.ro ar fi o alegere bună?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La câți bani e telefonul?

| Cosmin3926 explică (pentru sierra1):

2300 RON

| sierra1 a răspuns (pentru Cosmin3926):

La banii ăștia, aș lua in mod sigur, ceva NOU cu garanție!

| Pantagruel a răspuns (pentru sierra1):

Subscriu.

| Ineys a răspuns:

La 2300 de lei ai Android nou-nout care sterge pe jos cu XS-ul ala.

| AlexElektro1987 a răspuns:

La 2300 de lei nu merita, nu stii cum a fost folosit, in ce conditii a fost folosit, cat de mult a fost solicitat, cate socuri a suferit.
Eu zic mai bine sa cauti pe olx modelul asta de telefon, la 2600-2800 il gasesti sigilat si poti opta si pentru livrare cu verificare si daca nu te pricepi sa il verifici, iei pe cineva cu tine care chiar se pricepe. Si plus ca daca chiar vrei folosit pentru ca este mai ieftin, cauta tot pe olx unul si il comanzi, il verifici cand iti soseste coletul si iesi si mai ieftin.
Sau asteapta pana de Black Friday, cu siguranta o sa fie la reducere si ai sansa sa il iei la 2300 de lei nou de pe la Emag, cel, altex sau alte site-uri care sunt mai de incredere.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Eu aș lua de pe Olx.ro mai degrabă.

| Pantagruel a răspuns:

Mama ca reclama mascata. Buun laughing

| Cosmin3926 explică (pentru Pantagruel):

Daca citesc din nou, acum si mie mi se pare ca e reclama mascata happy
cred ca o sa reformulez intrebarea