| Pisoi98 a întrebat:

Daca windows-ul imi zice ca mai am 30 de zile pana expira ce se intampla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remove wat ili iei de pe net pentru xp vista win7 instalandul nu iti mai expira windowsul de ex remove wat windows xp sp3 pe google! Bafta

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Cand mai este o zi pana expira:
cmd ( cu drepturi de administrator) -> slmgr -rearm -> enter-> apoi o sa-ti ceara restart. dupa aceea vei vedea ca mai ai inca 30 de zile trial. comanada aceasta merge de 3 ori.

| AstonMartin a răspuns:

Daca ai windows 7, cauta windows 7 loader.

| TrickThis a răspuns:

Pai asta e numaratoarea inversa pana la sfarsitul lumii!
Dupa cele 30 de zile, vei fii nevoit sa-l reinstalezi, sau incearca sa faci rost de activarea lui. Succes-uri!