| AdrenalinTm a întrebat:

Dati-mi ideii pentru antene wifi de exterior 2.5 ghz - 5 ghz ac minim 300 Mbs cu mufa ftp 18 dbm minim

ca sa va faceti o idee despre ce e vb uite un video

http://wifimag.ro/res/video/airgrid.ogg

dati-mi cateva linkuri de unde le pot comanda

1 răspuns:
| ByREV a răspuns:

Varianta cu asa mufa nu am vazut pana acum, dar pare interesanta solutia insa din cate am vazut, semnalul pe cablu nu este RF in 2.5/%Ghz ci este protocol standard de reta TCP/UDP, routerul este de fapt in antena... deci nu poti alege tu routerul, daca se strica, schimbi cu tot cu antena banuiesc!

Din ce am gasit pe net, sunt peste tot: rhsgroup.ro, www.cel.ro, wifimag.ro, pcgarage.ro, flax.ro, antenewireless.ro