| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de jocuri online ca si Cabal Metin 4Story(adica cu arme skilluri armuri etc.)

9 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Runescape, Mu online, Drift City, NFS underground 2.

| MBG a răspuns:

Talisman Online, Hero Online, etc. cauta pe MMORPG si dai la Gamelist, toate sunt asa...pls fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este gladiatus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri onlain, blackshot, Metin2, Draconica, 4story, cabal, contrastraic1. 6, Linaigi, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diablo 3 dar nu i-a dat drumul shaya universal si shaya normal si sa iei depe aeria games ca sunt online

| ZOON a răspuns:

Incearca si Perfect World are o grafica bestiala try it...=)

| IceCuBe_5755 a răspuns:

Loong

| ionutyoonut a răspuns:

Joaca-te counte-strike sau daca vrei altceva intra pe google