| Ciufulici a întrebat:

Dati-mi si mie programul ala cu care puteam sa distrug, flodez un server de cs 1.6

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Numa hackeri pe aici
Daca va las ipp va chinuit 2 3 ore sa aflati doar de unde sunt
Dupa incercati sa flodati'
Plina lumea asta de hackeri chatterbox Vai capu nostru frate'
Numa va faceti ma probleme ca. toate isi au rostu
Tu fale lag prin ping lol xD daca stii cum si ai banda mare'

| alexxx a răspuns:

@virus5381 se pedepsete prin lege doar daca serverul este hostat dac nu damil mie si til sting din juma in juma de oratongue

| DjYonutz a răspuns (pentru alexxx):

Uite un server care nu cred ca e hostat 89.44.246.156:27015 strika tot farmecu jokului si da destry in stanga si in dreaptanumai pentru ca il omoara sau ca isi cumpara assasin nemesis mod in general isi bate joc nu merita sa aiba server cs ma anunti ce ai fac

| Grou_Cristian_1997 a răspuns (pentru DjYonutz):

Serverul asta e cumva Respawn.LaLeagane.ro?

| Vali_Valentin_1977 a răspuns (pentru alexxx):

Ce poti sa-mi spui de generatii.rwl.ro@[just 4 fun ]?

| virus5381 a răspuns:

1.Este ilegal si se pedepseste prin lege.
2. Nu se face cu un program ci cu diverse scripturi fisiere prograne etc deci mai bine renunta la idee ai fost banat ai jucat cu hackuri gata its over cauta alt serverwinking.

| Mihaiwest a răspuns:

Ai luat ban cumva? yawn din curiozitate... ce altceva mai vrei?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Bun venit in lumea mea.Eu vreau sa distrug pub.furios.ro.Numai jicgodii pe sv. Daca spui o injuratura, esti injurat de toti adminii apoi prmiesti kick si te injura in absenta ta.Intrasem din nou cu alt nume si am vazut. Apoi ei destroy.Cine imi zice cum distrug lltu ala de sv primeste fix 10 funde.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Sau mai mult.

| Ciufulici explică:

Nu de fapt am fost banat de unde... care cica l-am injurat dar el vede ca basescu