| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie un link cu cea mai buna versiune de Windows XP Professional SP3 pe care o stiti,sa fie o versiune cat mai curata,fara chestii modificate in sistemul de operare, adica cat mai original posibil!happyAm mai descarcat eu o versiune de SP3 si imi da numa erori!straight facelaughing

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Uite aici sp 3 x 86
Sa-mi zici daca ti-a fost de folos;)
http://kat.ph/......14529.html

| DeyCj a răspuns (pentru JusTPauL):

Teoretic i-ar fi folositor, dar practic... știi cum îi cu warrenz-ul și antipirateria, ai ales aici nu?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cea mai curată versiune„" de wingoz xp o găsești din magazin. Uite aici oferte și prețuri:
http://www.shopmania.ro/......83-7404496
Succes

| CannabisFan a răspuns (pentru DeyCj):

Trebuie sa ma doara capu' rau sa dau 600-700 Lei pe un amarat de Windows XP!laughingNuuu....varianta asta pica, abia am dat 400 Lei pe calculator cand l-am cumparat acum 4 ani la mana a2a,nu prea am bani de aruncat pe fereastra!happy