| PastramăDeElefant a întrebat:

Dati-mi si mie un program de filmat in timp ce joc(nu vreau sa ocupe mult filmarea pe care o fac)DAU FUNDA! P.S. Un link de descarcare gratuita!

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PROGRAM de facut video-tutoriale (inregistreaza ecranul desktopului)
Descarca CamStudio - Desktop Screen Recorder de aici http://sourceforge.net/projects/camstudio/ cu el poti inregistra ecranul desktop-ului tau in timp ce ruleaza un film. uite si un tutorial aici sa vezi cum se procedeaza http://www.pc-config.info/......camstudio/

SAU
Game Cam -> http://v2.planetgamecam.com/
Bafta!

| crazy48 a răspuns (pentru neluL):

Foarte tare frate.m-ai ajutat si pe mine cu filmatul in jocuri. Multumesc si bafta la funde in continuare ^^

| neluL a răspuns (pentru crazy48):

Cu placere! bye, bye wave

| Dragutzul_Alinusul_1994 a răspuns (pentru neluL):

Nu te supara da unde imi arata filmarile? unde mi-le da?

| neluL a răspuns (pentru Dragutzul_Alinusul_1994):

In partitia in care ai instalat programul.

| elisey70 a răspuns (pentru crazy48):

Pe care l-ai descarcat?

Alte răspunsuri
| kelii122 a răspuns (pentru neluL):

CamTasia [CamStundio] filmeaza in jocuri? sau se poate filma si pe desktop?

| neluL a răspuns (pentru kelii122):

Filmeaza si desktopul si in jocuri!

| catutu11 a răspuns:

Overwolf este forte bun

| Dany_Dinamovistu_1990 a răspuns:

Overwolf e foarte bun
scrii pe google overwolf.com, dai pe prima si-i dai downlod, dar sa te uiti si in ce jocuri poti filma

| Dragutzul_Alinusul_1994 a răspuns:

HiperCam2

Alte răspunsuri
| Baluta_ʚïɞ_Alina_1994 a răspuns:

GameCam este gratis ca mi-e frica sa il descarc laughing!

| Harsulescu_Mihai_2000 a răspuns:

Incearca Bandicam