| Rares12435 a întrebat:

Dati-mi un link catre un site in care pot sa vad emisiuni, seriale, PRORAME TV gratis si LVE m-ar interesa cel mai mult Prima Tv.

Răspuns Câştigător
| vladutcornel a răspuns:

Link-urile pe care le primești aici s-ar putea să stea cam prost cu legalitatea.
Soluția legală, dacă ai abonament de internet și/sau TV, e să vezi dacă există un serviciu de televiziune prin internet. De exemplu: Digi Online, Telekom TV, Horizon Go (UPC).

4 răspunsuri:
| Rares12435 explică (pentru eudoareuu):

Nu pot viziona

| PetricaJoi a răspuns:

Vad ca sunt si filme onlain subtitrate https://clicksud.biz/filme-online-subtitrate/