| waXonwaXoff a întrebat:

Dati-mi un program care sa il bag in telefon si sa-mi blocheze apelurile sau mesajele primite de la un numar pe care il setez eu.Pe scurtbig grinati-mi un program sa blocheze apelurile/mesajele primite de la cineva.

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Daca telefonul tau are sistem de operare simbyan se poate, softul se numeste chiar BlackList. Daca telefonul nu are asaa ceva, nu poti! Succes!

| JuStKid a răspuns:

Ai auzit u ca ar exista asa ceva rolling on the floor/./. vezi ca la setari apeluri poti baga in lista neagra numere care sa nu te mai deranjeaza dar conteaza ce telefon ai! dar msj nu se poate si msj cu privat nu existalaughing. bfta!

| daiana a răspuns:

Nu cred ca exista...
adica eu una nu am auzit de asa ceva. thinking blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista mesaje cu privat! mai cercetati!