| εїз a întrebat:

Dau 5 euro pe telefon persoanei care ma ajuta. Mi-am schimbat parola de la Facebook si nu mail stiu nici parola de la email. Cum as putea sa o aflu? Sa dau in mesaj LA Facebook? Ajutati.ma va dog.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu dai mai mult?

| MilkyWAY3027 a răspuns:

Uite aici niste metode, se poate recupera contul si cu ajutorul prietenilor. http://www.tocilarii.ro/......ra-contul/ (daca folosesti Adblock plus la browser, dezactiveaza-l ca e posibil sa nu vezi ce scrie pe toata pagina).

| εїз explică (pentru MilkyWAY3027):

Eunu imi mai stiu parola nici la email yahoo nici la Facebook. Ce este de facut?