| ysi a întrebat:

DAU FUNDĂ!
Acum ceva timp,un bărbat a venit la mine și mi-a instalat un nou Windows.Mi-a spus că mi-a pus într-un anumit loc toate fișierele pe care le aveam înainte, dar nu a spus unde! Știți cumva unde le pot găsi?

11 răspunsuri:
| Alexandra2638 a răspuns:

Probabil că le-a pus în Local Disk C..sau D. Dacã nu știi să intrii în Local Disk trebuie sã mergi în " Computer " și acolo îți apare Local Disk D și Local Disk C. Cautã acolo!

| GabrielStn a răspuns:

Cred ca le gasesti pe partitia pe care nu se afla instalat Windows-ul, in majoritatea cazurilor fiind vorba despre partitia D ( Local DIsk D ).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu dai un search

| Kampion a răspuns:

Ce mai raspuns-uri pui si tu, daca as fii admin TPU ti-as lua campionul zilei big grin

| Kampion a răspuns:

Daca ai mai multe partitii, in afara de Local Disk (C:, cauta prin partitii, cand formatezi un windows, formatezi c-ul, si omul ala ti le-a pus pe partitia D: sau alte partitii, sau poate pe stick. Fundita big grin

| eupirvu a răspuns:

...daca nu le gasesti, sigur au ''zburat'', ti le-a sters, din greseala si...ce sa mai zica si el.

| RAY a răspuns:

Cand instalezi windowsul formatezi partita c de tot se sterge totul de acolo, daca a instlat unul peste altul acele fisiere sunt in windows old sau in partitia d sau nici unde

| SebyBrici a răspuns:

Intra in partitia pe care ti-a instalat windows-ul si o sa gasesti fisierul Windows Old, acolo ai toate fisierele de la vechiul Windows!

| Casian_Laurentiu_1992 a răspuns:

Local disc C SAU D. SIGUR.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca stii n umele unui fisier, folder, etc, apasa tasta Windows ( http://www.cnet.ro/2010/04/29/combinatii-de-taste-esentiale-n-windows/ ) plus tasta "F" si scrii in casuta Search numele acelui fisier.

| K0sti a răspuns:

laughing E ca si cum ne-ai intreba ce ai mancat tu astazi! Mai ganditi fratilor si voi cand puneti intrebari...
De ce nu-l intrebi pe barbat?