| BoGdY90 a întrebat:

Dau Funda!
Am o problema cu Yahoo Messenger 11.5
Cand dau "Sign In" imi apare o eroare.
Nu pot sa ma loghez prin "Connect directly to the internet" doar daca intru la "Messenger", "Connect via connection a proxy server".
Cum ma pot loga direct prin internet?

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Cel mai probabil se lucreaza la servere, baze de date si porturi de conectare. Incearca sa te conectezi prin mail sau meebo/ebuddy. Problema o sa se rezolve curand!

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Cred ca problema asta o are toti in momentul acesta

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru benny):

Nu toti...de exemplu pe telefon merge...si la altii pe calculator inca merge crying(

| Andrey29 a răspuns:

Salut! Da, nici mie nu imi merge au ceva probleme cu serverul.

| Amelya02 a răspuns:

La fel si la mine.cred ca e ceva de la ei

| Tedwiin a răspuns:

Poti folosi Meebo.