| anonim_4396 a întrebat:

,,dau funda,, am un iphone 3gs si i am dat restaurare si imi cade reteaua si apoi isi da restart si cand se aprinde imi zice sa ma conectez la itunes si imi cere sa ii dau restaurare, apoi iar merge 10 min si tot la fel, ce oare sa fac, am incercat sa bag alt ios si nu merge, imi da itunes eroare, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Hai ca l-ai facut bine. Tu incerci sa bagi un ios dupa Itunes ( original ) peste un soft piratat. Ce e de facut cu el este sa te duci intr-un service gsm si sa-ti dea un hard reset, si resoftat din nou.

2 răspunsuri:
| CostacheGiani15 a răspuns:

Ii trebuie facut jailbreak pentru al repara, pentru asta documenteazate pe net cum se face, daca esti baiat descurcaret gasest